Televízny program

Not available

Oficiálny domov HISTORY

HISTORY® je kanál so zábavno-faktografickým obsahom, plný osobností, ktoré sa s vami podelia o svoje príbehy z minulosti a súčasnosti. Posúvajú hranice do extrémov, prekonávajú prekážky a odhaľujú fakty.

Od močiarov v Lujziene po žiarivé svetlá vo Vegas, HISTORY objavuje skutočné príbehy reálnych ľudí z celého sveta. Či už bojujú o život s prírodnými živlami, alebo zarábajú peniaze na haraburdách, sú to ľudia, ktorí žijú podľa vlastných pravidiel  a môžete sa spoľahnúť, že HISTORY vám zábavným a vzrušujúcim spôsobom prinesie ich ohromujúce príbehy.

HISTORY® je domovom Vojen skladov, Hviezd záložní, Truckov na ľade a Dannyho áut.

A+E Networks
HISTORY® je súčasťou siete A+E Network® a je poprednou vysielacou spoločnosťou s vysoko kvalitným portfóliom s prelomovými faktografickými kanálmi vrátane HISTORY®, HISTORY® HD, Lifetime®, Crime + Investigation®, Crime + Investigation® HD and H2®. Sieť A+E Networks začala vysielať v novembri 1995 a prevádzkuje kanály v 77 krajinách vrátane Veľkej Británie, krajín Škandinávie, Beneluxu, strednej a východnej Európy, subsaharskej Afriky a Stredného Východu, ktoré sú dostupné vo vyše 60 miliónoch domácností v 15-tich jazykoch. 

Ako sledovaťTelevízny program

Kontaktujte nás