Televízny program

Pawn StarsTee'd Off

A USGA Rules of Golf book from 1934 putts into the shop, while Rick deals with some sweet emotion when he checks out an organ owned by Steven Tyler. Chumlee takes a big swing at golf after he and Corey make a little wager.

14:30 - 15:00  

Pawn StarsTraffic Jammed

A letter recovered from the United Flight 736 crash gets delivered to the shop. Rick examines some nozzles from the Queen Mary ocean liner and allows Chum to take the wheel by finally making him a manager of the parking lot.

15:00 - 15:30

Pawn StarsChum's Revenge

Start your engines with the Pawn Stars when Rick checks out a 1956 Buick, known as the ultimate family wagon. Rick teaches Corey to be a believer when a sweet Neil Diamond jacket flashes into the shop.

15:30 - 16:00

Pawn StarsSleeping Giant

Corey and Chumlee hit the brakes when they spot a 1930s Rolls-Royce hood ornament. When the guys notice the Old Man snoozing more than usual, they try to take matters into their own hands.

16:00 - 16:30

Oficiálny domov HISTORY

HISTORY® je kanál so zábavno-faktografickým obsahom, plný osobností, ktoré sa s vami podelia o svoje príbehy z minulosti a súčasnosti. Posúvajú hranice do extrémov, prekonávajú prekážky a odhaľujú fakty.

Od močiarov v Lujziene po žiarivé svetlá vo Vegas, HISTORY objavuje skutočné príbehy reálnych ľudí z celého sveta. Či už bojujú o život s prírodnými živlami, alebo zarábajú peniaze na haraburdách, sú to ľudia, ktorí žijú podľa vlastných pravidiel  a môžete sa spoľahnúť, že HISTORY vám zábavným a vzrušujúcim spôsobom prinesie ich ohromujúce príbehy.

HISTORY® je domovom Vojen skladov, Hviezd záložní, Truckov na ľade a Dannyho áut.

A+E Networks
HISTORY® je súčasťou siete A+E Network® a je poprednou vysielacou spoločnosťou s vysoko kvalitným portfóliom s prelomovými faktografickými kanálmi vrátane HISTORY®, HISTORY® HD, Lifetime®, Crime + Investigation®, Crime + Investigation® HD and H2®. Sieť A+E Networks začala vysielať v novembri 1995 a prevádzkuje kanály v 77 krajinách vrátane Veľkej Británie, krajín Škandinávie, Beneluxu, strednej a východnej Európy, subsaharskej Afriky a Stredného Východu, ktoré sú dostupné vo vyše 60 miliónoch domácností v 15-tich jazykoch. 

Ako sledovaťTelevízny program

Kontaktujte nás