TV programma

Not available

Kanāla HISTORY oficiālā mājaslapa

HISTORY® ir informatīvs izklaides kanāls, kura daudzie varoņi jūs iepazīstina ar stāstiem par pagātni un tagadni, kurā nav nekādu robežu, toties ir bezgala daudz faktu.

HISTORY atklāj patiesus stāstus no visas pasaules, sākot ar Luiziānas purviem un beidzot ar Lasvegasas spožajām gaismām. Šo stāstu varoņi dzīvo pēc saviem likumiem, pat ja runa ir par cīņu ar dabu uz dzīvību un nāvi vai peļņas gūšanu no krāmiem. HISTORY sniedz patiešām izklaidējošu un aizraujošu ieskatu šajos pārsteidzošajos stāstos.

HISTORY piedāvā tādus šovus kā “Grāb tik ciet!”, “Lombarda zvaigznes”, “Ekstrēmie tālbraucēji”, “Pīļu mednieki” un “Uzķīlē vāģi!”.

A+E Networks
HISTORY pieder A+E Networks®  kas pārstāv tādus augstvērtīgus, modernus un informatīvus kanālus kā HISTORY®, HISTORY® HD, Lifetime®, Crime + Investigation®, Crime + Investigation® HD un H2®. A+E Networks uzsāka darbību 1995. gada novembrī un šobrīd piedāvā 77 kanālus Lielbritānijā, Skandināvijā, Beniluksa valstīs, Centrāleiropā un Austrumeiropā, Subsahāras Āfrikā un Tuvajos un Vidējos Austrumos, un ir pieejama vairāk nekā 60 miljonos mājsaimniecību 15 valodās.

Kā skatītiesTV programma

Sekojiet mums