TV programma

Mountain MenMisty Mountain

Winter has finally come to a close, spelling big changes for Tom, who bids farewell to an old friend and packs his bags for Florida.

06:00 - 07:00  

Ax MenIn Too Deep

At Rygaard, a tight landing is making everyone nervous. But when a loose log tumbles, Craig's reaction takes everyone by surprise. And at Lemare, a terrifying road scares everyone away.

07:00 - 08:00

Alone

It's the boldest survival experiment ever attempted. Ten men will enter the wilderness carrying only what they can fit in a small backpack.

08:00 - 09:00

Ice Road TruckersSnow Bound

A monster storm brings record-breaking snowfall onto the winter roads. Polar drivers Darrell and Todd try to muscle through, while the rest of the team fights to survive.

09:00 - 10:00

Kanāla HISTORY oficiālā mājaslapa

HISTORY® ir informatīvs izklaides kanāls, kura daudzie varoņi jūs iepazīstina ar stāstiem par pagātni un tagadni, kurā nav nekādu robežu, toties ir bezgala daudz faktu.

HISTORY atklāj patiesus stāstus no visas pasaules, sākot ar Luiziānas purviem un beidzot ar Lasvegasas spožajām gaismām. Šo stāstu varoņi dzīvo pēc saviem likumiem, pat ja runa ir par cīņu ar dabu uz dzīvību un nāvi vai peļņas gūšanu no krāmiem. HISTORY sniedz patiešām izklaidējošu un aizraujošu ieskatu šajos pārsteidzošajos stāstos.

HISTORY piedāvā tādus šovus kā “Grāb tik ciet!”, “Lombarda zvaigznes”, “Ekstrēmie tālbraucēji”, “Pīļu mednieki” un “Uzķīlē vāģi!”.

A+E Networks
HISTORY pieder A+E Networks®  kas pārstāv tādus augstvērtīgus, modernus un informatīvus kanālus kā HISTORY®, HISTORY® HD, Lifetime®, Crime + Investigation®, Crime + Investigation® HD un H2®. A+E Networks uzsāka darbību 1995. gada novembrī un šobrīd piedāvā 77 kanālus Lielbritānijā, Skandināvijā, Beniluksa valstīs, Centrāleiropā un Austrumeiropā, Subsahāras Āfrikā un Tuvajos un Vidējos Austrumos, un ir pieejama vairāk nekā 60 miljonos mājsaimniecību 15 valodās.

Kā skatītiesTV programma

Sekojiet mums